סיור לאנדים -אלטה מונטניה

יופיו של הרי האנדים

יופיים של הרי האנדים מגיע לביטויו המקסימלי במנדוסה. מקומות חשובים ביותר בהיסטוריה שלהם וביופיים המרהיב הופכים את סיור זה לחוויה בלתי נשכחת. בדרך נוכל להתרשם מ”דיקה פוטרארישוס” ועמק ה”קאצ’אוטה”. כ-100 קמ’ מעיר הבירה נמצאת “אוספשאטה”, מקום עבודת אינדיאנים ילידים בני ה”הוארפה” מתקופה פרה-היסטורית. מעמק זה נוכל לראות גם את סיומו של רכס ההרים ותחילתו של רכס הרים אחר הנמצא בגבול.
במרחק קטן משם נמצא את “לאס בובדאס”, מבנים היסטוריים שמורים היטב, היכן שפריי לואיס בלטראן מצבא האנדים, תחת פיקודו של הגנרל חוסה דה סאן מרטין, בנה את התותחים והנשקים שאיתם השתמש בכדי לשחרר את צ’ילה.
הסיור ממשיך בביקור בשכונות “פיצ’אוטה”, “פולברדס” ו”פונטה דה וקאס” שמשם נגיע ל”וישה דה לוס פניטנטס”, מרכז הסקי הגדול של מנדוסה הפועל מיוני ועד אוגוסט ובמהלך השנה הוא במה לתיירים שאוהבים הרפתקאות. הודות לשירותי הרכבל נגיע לנקודת תצפית מרשימה של האיזור. בהמשך, בגשר האינקה הנמצא בגובה של 2,700 מטר מעל פני הים, נראה את נהר “לאס קואבס” ש”אכל” את ההר ויצר גשר טבעי שבנקביו זורמים מים טרמיים. בקרבת מקום נמצא בית הקברות האנדי. במרחק קטן מהגבול, תצפית טבעית מרשימה מאפשרת למטיילים להתרשם מהר האקונקאואה. שביל לא סלול שיוצא מהדרך הבין-לאומית מאפשר להתקדם למרחק של מספר קילומטרים עד ללגונה היפיפיה “הורקונס” והפאר המחוזי אקונקאואה.
כשנמשיך בדרך הבין-לאומית נפגוש את משרדי המכס הארגנטינאי. מעט בהמשך בגבול עם צ’ילה נמצאת עיירת “לאס קואבס”, שנבנתה בסגנון אירופאי בגובה של 3,200 מטר מעל פני הים. בין “לאס קואבס” והמנהרה המגיעה לצ’ילה ישנה דרך שאם מזג האוויר יאפשר לנו נוכל לעלות בה עד לאנדרטה של ישו הממוקמת בגובה 4,200 מטר והמסמלת את האחווה בין הארגנטינאים והצ’יליאנים. חזרתנו למנדוסה תהיה מאותה דרך.
 
משך הטיול: יום שלם.
תדירות: כל יום
כולל: הסעות
מדריך ספרדית /אנגלית
לא כולל: ארוחות
צרו קשר למיספר הישראלי שלנו במחיר שיחה מקומית של בזק

טלפון: 03-7229339
שיחה בנלאומית לסוכנות נסיעות:
סוכנות נסיעות בתוך ארגנטינה: 43421187
אימייל: info@casazoola.com.ar
כתובת: מונטוידאו 149 קומה ראשונה משרד A
Montevideo 149 1 A

כל הזכויות שמורות | Casa Zoola 2016 ©

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר