ואל פאראיסו ווינייה דל מאר

טיול יום ל2 הערים התוססות שקרובות לסנטיאגו
אלפראיזו (Valparaiso) היא העיר השנייה בגודלה בצ'ילה והיא נמצאת 120 ק" מצפון מערב לסנטיאגו. היא משמשת כעיר הנמל הראשית של צ'ילה. רחובותיה של העיר עקלקלים ומרוצפי אבן ועל המרכז משקיפים צוקים תלויים ופרברים הרריים, שניתן להגיע אליהם באמצעות רכבל. 
ויניה דל מאר (Vina del Mar) שנמצא במרחק 10 ק''מ מצפון לואלפראיזו. האתר מכונה גם עיר הגנים בזכות הנוף הסוב-טרופי המטופח של הדקלים והבננה. בתי האחוזה כאן מרהיבים ביופיים. הם נבנו בתחילת המאה העשרים ועדיין מרשימים. 
מסלול הטיול:
הסיור מתחיל בשעה 09:00 עם היציאה מן המלונות הנבחרים שלנו בסנטיאגו, כדי לנסוע לכיוון חוף האוקיינוס ​​השקט, חוצה את העמקים של קזבלנקה ו Curacaví.
הביקור הראשון שלנו מתחיל ב Viña del Mar, הידוע גם בשם 'גן העיר' הודות למספר רב של פארקים וגנים מטופחים כי הוא הבעלים. נעצור בקווינטה ורגארה, שם נמצא הארמון של אותו שם; Palacio Carrasco, בניין המורשת של המאה ה -20; ומואי מאי הפסחא יהיה ידוע. לאחר מכן, נמשיך לכיוון הגבול החוף החשוב ביותר של החוף המרכזי, להגיע מאוחר יותר נראה את שעון הפרחים המפורסם של העיר.
לאחר מכן, נגיע לעיר Valparaíso, שהוכרזה כמורשת התרבותית על ידי אונסקו. הוא מאופיין בנוכחות של בתים ססגוניים בגבעות, פארקים ומונומנטים לאומיים שונים. אחת האטרקציות האלה היא פלאזה סוטומאיור, כיכר האזרחית החשובה של העיר, הממוקמת על גדות אחד הנמלים העיקריים של צ'ילה. לבסוף, בשלב זה אנו נעשה ניווט דרך המפרץ של הנמל, שממנו נוכל להעריך את המקסימום את התצוגה של Valparaiso.
תדירות: כל יום
משל הטיול: כ 6 שעות
כולל: 
מדריך ספרדית/אנגלית
לא כולל: ארוחות 

 
צרו קשר למיספר הישראלי שלנו במחיר שיחה מקומית של בזק

טלפון: 03-7229339
שיחה בנלאומית לסוכנות נסיעות:
סוכנות נסיעות בתוך ארגנטינה: 43421187
אימייל: info@casazoola.com.ar
כתובת: מונטוידאו 149 קומה ראשונה משרד A
Montevideo 149 1 A

כל הזכויות שמורות | Casa Zoola 2016 ©

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר