קאצ’י cachi

קאצ'י הוא כפר קטן למרגלות הרי האנדים בחלקה המערבי של הפרובינציה של סלטה והוא שער הכניסה הצפוני לאזור ה- Valles Calchaquis המדברי והיפה שממשיך מכאן דרומה לקאפאז'טה ולאמציה דל ואז'ה
מסלול הטיול:
נצא מהעיר סלטה בשעה 7:30 בבוקר לכיוון “סרישוס” הנמצאת במעלה גבעה. לאורך המדרונות נמצא אבן עגולה שהיא שארית של תחנת רוח ישנה שעד היום אף אחד לא זוכר כיצד היא נשארה שם. עם הזמן, אבן זו נהפכה לשמה של הנקודה הכי גבוהה בחלק האמצעי של עמק “קאלצ’קי” “פיאדרה דל מולינו”. נקודה זו, הנמצאת בגובה 3348 מעל לפני הים, מייצגת את פתחם של שני עמקים: “דה לרמה”- העמק הנמוך והמתון ו”לוס קרלצ’יקיס” הנמצא בין שרשרת הרים בגובה של 1200 מטר לערך, הגבוה יותר וצחיח יותר.
משם נחצה לעבר הפארק הלאומי “לוס קרדונס” עד שנגיע לכפר הטיפוסי “קאצ’י הנמצא על גבולות נהר “קאלצ’קי” ליד ההר המושלג. הכפר ממוקם באיחוד של נהרות “קאצ’י” ו”קאלקצ’י”. יישוב ציורי זה, שנהפך לחלק מעמק ה”קאלצ’קי”, מוקף בגבעות והרים המשתייכים לשרשרת ההרים האנדית. לכפר יש אופי קולוניאלי מעורבב עם מורשת הפרימיטיבים שישבו במקום. יש בו כיכר מרכזית המוקפת ברחובות ציוריים ובתי אבן עם קירות מסיד וחול בצבע לבן וסורגי ברזל, תקרות מקנה סוכר המכוסות בבוץ. מדרכות האבנים גבוהות. לבסוף נבקר במוזיאון הארכיאולוגי וכנסיית “פארוקיאל”. נחזור לסלטה בסביבות 19:30 בערב לאחר מסלול שאורכו כ 320 קמ’.
אורך הטיול: כ 12 שעות
תדירות: כל יום
כולל: הסעות
מדריך ספרדית/אנגלית
לא כולל: ארוחות

צרו קשר למיספר הישראלי שלנו במחיר שיחה מקומית של בזק

טלפון: 03-7229339
שיחה בנלאומית לסוכנות נסיעות:
סוכנות נסיעות בתוך ארגנטינה: 43421187
אימייל: info@casazoola.com.ar
כתובת: מונטוידאו 149 קומה ראשונה משרד A
Montevideo 149 1 A

כל הזכויות שמורות | Casa Zoola 2016 ©

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר