הר טרונאדור והקרחון השחור

הקרחון השחור (Cerro Tronador) נמצא כ-70  ק"מ דרום מערב לברילוצ'ה 
הוא הר געש רדום באנדים הדרומיים, הממוקם לאורך הגבול בין ארגנטינה וצ'ילה בקרבת העירברילוצ'ה. ההר נקרא "טרונדור" (בספרדית: "הרועם") על ידי מקומיים בשל הרעש של גושי קרח הנופלים ממנו.
הכינוי "הקרחון השחור" ניתן למקום על ידי המבקרים בו וזאת עקב ההתמזגות של הקרחון עם ההר המחובר אליו. ההר שצבעו שחור משווה לקרחון גוון שחור וזאת בשל גושי האדמה השחורה הנסחפים אליו באופן תמידי "ומלכלכים" את צבעו הלבן הצחור והופכים אותו למעשה למלוכלך מבוץ ואדמה
מסלול הטיול:
 ניסע דרך אגמים  Guttierrez ו Mascardi. נסיעה לאורך החופים שלה, ניקח בדרך עפר להגיע Cerro Tronador, ואז נחצה גשר על נהר מאנסו ונמשיך לפמפה לינדה.ואז נחצה גשר על נהר מאנסו ונמשיך לפמפה לינדה.
נמשיך עם הטיול ואנחנו נגיע בסוף השביל, דרך יער של עצי אשור וקויאה, משם נוכל להעריך את הנוף המרהיב של קרחון מאנסו, הידוע גם בשם קרחון שחור.
עוד קצת, המסע יסתיים באיטיות, ונרד שוב למרגלות סרו טרונאדור. משם, תהיה לך הזדמנות לראות את שלושת הפסגות המפורסמות: ארגנטינה, 3410 מ '; בינלאומי, 3554 מ 'וצ'ילה, 3474 מ'.
לאחר מכן, אם אתה רוצה, אנחנו יכולים לעקוב אחר הכביש הראשי לעבור דרך גשר נהר Manso שוב לראות את Larches פולס.
על גבול אגם גנטס ועל נהר מאנסו להגיע לאגם הס, נחצה את הנהר רוק, שם נגמר הכביש, שם, נצטרך לרדת מהרכב ולהמשיך ללכת כ -300 מ '. כדי להגיע לתצפית על המפל המרשים.
אחר כך נחזור לרכב וחזור לברילוצ'ה
משך הטיול: 6 שעות
תדירות: כל יום
כולל: הסעות
מדריך ספרדית/אנגלית
לא כולל: ארוחות
כניסה לפארק הלאומי
shutterstock_404388325-1.jpg
צרו קשר למיספר הישראלי שלנו במחיר שיחה מקומית של בזק

טלפון: 03-7229339
שיחה בנלאומית לסוכנות נסיעות:
סוכנות נסיעות בתוך ארגנטינה: 43421187
אימייל: info@casazoola.com.ar
כתובת: מונטוידאו 149 קומה ראשונה משרד A
Montevideo 149 1 A

כל הזכויות שמורות | Casa Zoola 2016 ©

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר