סיטי תור בסלבדור

סיטי תור תרבותי והיסטורי בעיר סלבדור
נבקר בפארול דה בארה, העיר העליונה, מרכז העיר, Pelourinho, נקודת המבט של Elevador Lacerda, Largo do Pelourinho, העיר התחתית וכמה שכונות ברחבי Todos OS Santos Bay, כנסיית Bomfim ו Mercado Modelo, 
מסלול הטיול:
נתחיל את הביקור בכמה נקודות החשובות ביותר של העיר סלבדור
נתחיל על ידי Farol דה Barra עד להגיע לעיר העליונה דרך פרוזדור ויקטוריה, Campo Grande ו Piedade. זהו החלק המודרני של העיר, ולכן יש מבנים גדולים ומרכזי קניות, רחובותיה ושדרות עסוקים מאוד, ונחשב המרכז הכלכלי של סלבדור.
לאחר חציית מרכז העיר, נעקוב אחר המסלול המסורתי של מעגל הקרנבל של סלבדור, עד להגיע לנקודה המעניינת ביותר בהליכה שלנו: Pelourinho, מרכז תרבותי חשוב של העיר סלבדור, שהוא גם אחד מתחמי הארכיטקטורה החשובים ביותר במאות השבע-עשרה והשמונה-עשרה עדיין קיימים.

לאחר מכן אנו ממשיכים את הסיור שלנו, מנקודת המבט של המעלית Lacerda, ניתן להעריך נוף פנורמי של העיר העליונה, העיר התחתית ואת מגוון של זוויות כי להצמיד את תוכניות הרחוב ואת הבתים של Pelourinho. בהחלט תמונה מרהיבה.
אנחנו ממשיכים לכיוון העיר התחתית וכמה שכונות הממוקמות סביב מפרץ כל הקדושים. ניתן ליהנות מנוף יפה של הכניסה למפרץ.
לאחר מכן נבקר באחת הכנסיות החשובות ביותר, איגרייה בומפים, בה חגג הפסטיבל:  “Lavagem do Bomfim”, הידועה כאחת ההפגנות הטובות ביותר של סינקרטיזם בהאי. לבסוף, שוק המודל הידוע, כמרכז מסורתי בהאי.
הסיור מסתיים עם החזרה למלונות.

משך הטיול: 3.5 שעות

תדירות: כל יום

כולל: הסעות מהמלון
מדריך אנגלית/פורטוגזית

לא כולל: ארוחות 

צרו קשר למיספר הישראלי שלנו במחיר שיחה מקומית של בזק

טלפון: 03-7229339
שיחה בנלאומית לסוכנות נסיעות:
סוכנות נסיעות בתוך ארגנטינה: 43421187
אימייל: info@casazoola.com.ar
כתובת: מונטוידאו 149 קומה ראשונה משרד A
Montevideo 149 1 A

כל הזכויות שמורות | Casa Zoola 2016 ©

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר