סיטי תור היסטורי בסלבדור

סיטי תור היסטורי אשר ייקח אתכם למקומות הבולטים ביותר כדי ללמוד עוד על העיר הזאת יפה.
נבקר בפארול דה בארה, העיר העליונה, מרכז העיר, Pelourinho, נקודת מבט של Elevador Lacerda ו Largo do Pelourinho, רק כדי להזכיר כמה מן האטרקציות החשובות ביותר.
מסלול הטיול:
לאחר האיסוף מהמלון נתחיל את הביקור בכמה מן הנקודות החשובות ביותר בהיסטוריה של העיר סלבדור, הרחובות הראשונים שלה, ריבועים וכנסיות.
נתחיל על ידי Farol דה Barra עד להגיע לעיר העליונה דרך פרוזדור ויקטוריה, Campo Grande ו Piedade. זהו החלק המודרני של העיר, ולכן יש מבנים גדולים ומרכזי קניות, רחובותיה ושדרות עסוקים מאוד, ונחשב המרכז הכלכלי של סלבדור.
לאחר חציית מרכז העיר, נעקוב אחר המסלול המסורתי של מעגל הקרנבל של סלבדור, עד להגיע לנקודה המעניינת ביותר בהליכה שלנו: Pelourinho, מרכז תרבותי חשוב של העיר סלבדור, שהוא גם אחד מתחמי הארכיטקטורה החשובים ביותר במאות השבע-עשרה והשמונה-עשרה עדיין קיימים.
לאחר מכן אנו ממשיכים את הסיור שלנו, מנקודת המבט של המעלית Lacerda, ניתן להעריך נוף פנורמי של העיר העליונה, העיר התחתית ואת מגוון של זוויות כי להצמיד את תוכניות הרחוב ואת הבתים של Pelourinho. בהחלט תמונה מרהיבה.

הסיור מסתיים ב Largo לעשות Pelourinho, הממוקם בלב החלק העתיק ביותר של העיר, שבו תהיה לנו אפשרות לבקר את חורחה אמאדו בית קרן (אופציונלי). לבסוף, אנחנו חוזרים למלונות, שם הסיור שלנו מסתיים.

משך הטיול: 4 שעות 

תדירות: כל יום 

כולל:
העברות / יציאה של מלונות 

מדריך ספרדית / אנגלית 

 לא כולל : ארוחות 

צרו קשר למיספר הישראלי שלנו במחיר שיחה מקומית של בזק

טלפון: 03-7229339
שיחה בנלאומית לסוכנות נסיעות:
סוכנות נסיעות בתוך ארגנטינה: 43421187
אימייל: info@casazoola.com.ar
כתובת: מונטוידאו 149 קומה ראשונה משרד A
Montevideo 149 1 A

כל הזכויות שמורות | Casa Zoola 2016 ©

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר