פורטו מאדרין

פורטו מדרין נוסדה בשנת 1886 והיא קרויה על שם המתיישבים הוולשים הראשוניםשהגיעו אליה בשנת 1885.
העיר היא מרכז מבקרים גדול, וניתן למצוא בה שמורות טבע רבות  . פורטו מדרין מציעה למבקריה אטרקציות מסוגים שונים, כגון צלילה, מוזיאוני טבע וים, קזינו ועוד.
מפורטו מדרין יש יציאה לשמורות טבע שונות (שהגדולה בהן נמצאת על חצי האי ולדז), בהן אפשר למצואפילי ים, אריות ים, לויתנים ועופות ים מזנים שונים.
חצי האי ואלדז (Peninsula Valdes) הוא אטרקטיבי במיוחד בשל עולם החי בו וזוהי הסיבה המרכזית שבגינה מטיילים רבים מקטטים רגליהם לעיירה פוארטו מדרין , נקודת היציאה  לואלדז 
חצי האי, אשר ממוקם מצפון לארץ האש בארגנטינה, הוא מקום מפלט עבור בעליי חיים רבים כדוגמת כלבי ים, פילי ים, פינגווינים, פלמנגו, דולפינים ואפילו לוייתנים טורפים (אורקות), אשר במידה רבה אחראיים לתיירות בחצי האי. את הלוייתנים ניתן לראות בסיור מימי, בין החודשים יוני לדצמבר לרוב, המאפשר אף ליצור מגע עם הלוויתנים. אטרקציות נוספות כוללות צלילה ושחייה עם חיות הים השונות. 
בין המוקדים השונים באי רצוי להזכיר את פוארטו פרמידה (Puerto Piramide), הישוב היחיד בחצי האי, את פונטה נורטה (Punta Norte) בה ישנה מושבה מבוססת של כלבי ים ופילי ים, את פונטה דלגדה (Punta Delgada) אשר מאפשרת תצפית חוף מרהיבה על פילי ים, את קלטה ואלדז (Caleta Valdez) בה ישנה מושבה מבוססת של פילי ים, אריות ים ופינגוונים וכמובןשמורת הטבע פונטה טומבו (Punta Tombo) בה יש מושבת פינגווינים מסוג מגלאני ייחודית ומסעירה, המהווה את המושבה הגדולה בעולם לפינגווינים מסוג זה, והמאפשרת לתיירים להתקרב אל הפינגוונים ולהתבונן בהם מקרוב (בחודשים ספטמבר- מרץ).היציאה לצפייה על לוייתנים היא מ - Puerto Piramideמרחק של 90 ק"מ מפורטו מדרין. את הלויתנים אפשרלראות החל מראשית חודש מאי ועד סוף דצמבר.
*
תקופת ההזדווגות של אריות הים נעה בין סוף דצמבר עד סוף ינואר, אך אפשר לבקר עד סוף אפריל.
*
את פילי הים ניתן לראות ממספר מקומות
בקצה הצפוני של ולדז, Punta Norte, נמצא צוק גבוהמשם ניתן לצפות על פילי הים
במרחק של 45 ק"מ, ב- Caleta Valdes, בדרום ולדזב- Punta Delgada, ניתן לראות בנוסף גם חיות אחרות.
פילי הים מתחילים לתבוע חזקת טריטוריה בתחילת חודש אוגוסט ותקופת ההזדווגות שלהם היא מסוף ספטמבר ועד סוף פברואר/תחילת מרץ.
החופים לאורך כל האי הם מחוץ לתחום ומהווים אזור סגור
בפונטה טומבו 100 ק"מ דרומה לטרלאו, נמצאת מושבת הפינגווינים הגדולה בדרום אמריקה, בה תוכלו לראות את פינגווין מגייניקו על עשרות ומאות אלפיו
הפינגווינים נמצאים מאוקטובר עד מרץ ואסור לפספס את החוויה !!

צרו קשר למיספר הישראלי שלנו במחיר שיחה מקומית של בזק

טלפון: 03-7229339
שיחה בנלאומית לסוכנות נסיעות:
סוכנות נסיעות בתוך ארגנטינה: 43421187
אימייל: info@casazoola.com.ar
כתובת: מונטוידאו 149 קומה ראשונה משרד A
Montevideo 149 1 A

כל הזכויות שמורות | Casa Zoola 2016 ©

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר